Świetliki „Poznajmy się”

„Często słyszmy, że niedługo czeka nas szkoła… A właściwie, co to za miejsce? Czy trzeba się tam tylko uczyć? Czy grupy mają swoje nazwy? Jak wyglądają sale?” Te i wiele innych pytań, znalazło się w liście, który dzieci z gr. „Świetliki” napisały i zaadresowały do uczniów ze Szkoły Podstawowej przy ul.Ziemskiego. Dzieci dołączyły do listu drobne prezenciki w postaci świątecznych zakładek. Nie minęło dużo czasu, a nasze przedszkolaki dostały odpowiedź od swoich nowych, „szkolnych” kolegów. Dzieci z przejęciem wysłuchały listu opowiadającego m.in. o tym, jak wygląda dzień w szkole, jakie przedmioty i koła zainteresowań mają uczniowie klasy 2b. Podopieczni gr. „Świetliki” otrzymali również kartki świąteczne,  wykonanie własnoręcznie przez starszych kolegów.