Nasz zespół

Kadra przedszkola

Kadra pedagogiczna Przedszkola nr 376 z Oddziałami Integracyjnymi to nauczyciele z pełnymi kwalifikacjami pedagogicznymi  do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Stanowimy zespół wykształconych i kreatywnych pedagogów, którzy dbają o ciepłą i przyjazną atmosferę w placówce. Nauczycielki nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, dokształcają się na studiach podyplomowych, warsztatach, kursach kwalifikacyjnych i doskonalących.

Nasze przedszkole to miejsce, które wyróżnia się spośród innych przedszkoli szeroką gamą szkoleń i warsztatów. Udział w nich służy podnoszeniu umiejętności zawodowych jak również sprzyja integracji środowiska nauczycieli i rodziców.

Szkolimy się - Pierwsza Pomoc

Dnia 6 i 7 września 2021 roku nasza kadra brała udział w szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Wiedzę i umiejętności w tym zakresie powinno się systematycznie odświeżać. Podczas kursu przypomniałyśmy sobie zasady reanimacji krążeniowo-oddechowej u dorosłych i dzieci, jak prawidłowo wezwać pomoc, jak postąpić przy złamaniach kończyn, oparzeniach, skaleczeniach, omdleniach, zakrztuszeniach czy innych zdarzeniach, które mogą mieć miejsce podczas pracy.