Grupy

Grupy w naszym przedszkolu – rok szkolny 2022/2023

3 latki

  • Ia „Niedźwiadki” – sala nr 1

nauczyciele: Beata Krzyszczyk (bkrzyszczyk@p376.pl), Beata Goławska (bgolawska@p376.pl) i Karolina Lewandowska

  • Ib „Motylki” – sala nr 8

nauczyciele: Anna Kryszkiewicz (akryszkiewicz@p376.pl), Dorota Olszanecka-Ryś (dolszanecka_rys@p376.pl) i Dorota Bednarczuk (dbednarczuk@p376.pl)

  • Ic „Zajączki” – sala nr 7

nauczyciele: Małgorzata Sukiennik (msukiennik@p376.pl) i Paula Jakubowska (pjakubowska@p376.pl)

  • Id „Wiewiórki” – sala nr 2

nauczyciele: Ewelina Kosno i Justyna Zadykowicz (jzadykowicz@p376.pl)

4 latki

  • IIa „Muchomorki” (d. Stokrotki) – sala nr 9

nauczyciele: Magda Szmit (mszmit@p376.pl), Anna Cicholska (acicholska@p376.pl) i Dorota Górska (dgorska@p376.pl)

  • IIb „Biedronki” (d. Motylki) – sala nr 14

nauczyciel: Magdalena Rzymańska (mrzymanska@p376.pl)

  • IIc „Krasnale” (d. Krasnoludki) – sala nr 11

nauczyciele: Paulina Szuptarska-Bis (pszuptarska_bis@p376.pl) i Kamila Kwiatkowska (kkwiatkowska@p376.pl)

  • IId „Sarenki” (d. Tygryski) – sala nr 12

nauczyciele: Arleta Kurczyńska (akurczynska@p376.pl) i Emilia Wasserman-Wróblewska (ewaserman_wroblewska@p376.pl)

5 latki

  • IIIa „Jeżyki” (d. Biedronki) – sala nr 5

nauczyciele: Katarzyna Grodzka (kgrodzka@p376.pl) i Zuzanna Jarosz (zjarosz@p376.pl)

  • IIIb „Pszczółki” (d. Pszczółki) – sala nr 4

nauczyciele: Wioletta Gajewska (wgajewska@p376.pl) i Lidia Owczarek (lowczarek@p376.pl)

  • IIIc „Żabki” (d. Żabki) – sala nr 10

nauczyciele: Teresa Smyk (tsmyk@p376.pl), Anna Kędziora (akedziora@p376.pl) i Kinga Zdanowicz (kzdanowicz@p376.pl)

6 latki

  • IVa „Kropelki” (d. Kropelki) – sala nr 13

nauczyciele: Agnieszka Sawuła (asawula@p376.pl), Karolina Czerwińska (kczerwinska@p376.pl) i Sylwia Pełka (spelka@p376.pl)

  • IVb „Skrzaty” (d. Malinki) – sala nr 6

nauczyciele: Alina Leszczyńska (aleszczynska@p376.pl) i Kamila Kwiatkowska (kkwiatkowska@p376.pl)

  • IVc „Sówki” (d. Sówki) – sala nr 3

nauczyciele: Małgorzata Słodownik (mslodownik@p376.pl) i Emilia Wasserman-Wróblewska (ewaserman_wroblewska@p376.pl)

Skip to content