Witamy w Przedszkolu nr 376 w Warszawie!

Twoje Dziecko na Pierwszym Miejscu

Każde dziecko jest wyjątkowe

Nasze przedszkole to miejsce, gdzie każde dziecko traktowane jest z indywidualną uwagą i szacunkiem. Rozumiemy, że każde dziecko jest wyjątkowe, dlatego staramy się dostosować nasze metody nauczania do indywidualnych potrzeb i zainteresowań naszych małych podopiecznych. W naszej placówce dzieci mają możliwość rozwijania swoich talentów i umiejętności w ciepłej, przyjaznej atmosferze, która sprzyja zarówno nauce, jak i zabawie.

Bezpieczeństwo i Komfort

Bezpieczeństwo Twojego dziecka jest naszym priorytetem. Nasze przedszkole wyposażone jest w nowoczesne systemy zabezpieczeń oraz monitoringu, a personel jest odpowiednio przeszkolony, aby zapewnić bezpieczne i stymulujące środowisko dla każdego dziecka. Komfortowe i przestronne sale, bogato wyposażone w materiały edukacyjne oraz zabawki, są idealnym miejscem do nauki i zabawy.

children drawing education 4526384
colorful five fingers kid fingers 4043709

Edukacja Przez Zabawę

Innowacyjne Metody Nauczania

Wierzymy, że najlepsza nauka odbywa się przez zabawę. W naszym przedszkolu stosujemy innowacyjne metody nauczania, które pobudzają ciekawość i kreatywność dzieci. Nasz program edukacyjny został starannie opracowany, aby wspierać rozwój dziecka na każdym etapie, zachęcając do eksploracji, eksperymentowania i odkrywania nowych rzeczy każdego dnia.

Rozwój Umiejętności Społecznych

Równie ważny jak rozwój intelektualny jest dla nas rozwój umiejętności społecznych. W naszym przedszkolu dzieci uczą się współpracy, empatii, szacunku oraz komunikacji. Poprzez grupowe aktywności, gry i projekty, nasze dzieci rozwijają umiejętności, które będą im towarzyszyć przez całe życie.

Nasz Zespół

Doświadczeni i Kreatywni Nauczyciele

Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele, którzy są prawdziwymi pasjonatami edukacji dziecięcej. Regularnie uczestniczą w szkoleniach i warsztatach, aby być na bieżąco z najnowszymi metodami i technikami nauczania. Ich kreatywność, entuzjazm i zaangażowanie są kluczem do stworzenia inspirującego i wszechstronnego środowiska edukacyjnego.

Wsparcie i Opieka

W Przedszkolu nr 376 każde dziecko otrzymuje indywidualną uwagę i wsparcie. Nasz personel dba nie tylko o edukacyjny rozwój dzieci, ale także o ich emocjonalne i fizyczne dobro. Dzięki temu rodzice mogą mieć pewność, że ich dzieci są w dobrych

Nasze Udogodnienia

Nowoczesne i Przyjazne Sale

Nasze przedszkole oferuje nowoczesne i przestronne sale zabaw i nauki, które są doskonale wyposażone i dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. Każda sala jest zaprojektowana tak, aby inspirować dzieci do kreatywnej i aktywnej nauki.

Bezpieczne Place Zabaw

Na zewnątrz przedszkola znajdują się bezpieczne i dobrze wyposażone place zabaw, gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić się na świeżym powietrzu, rozwijając swoje umiejętności motoryczne i spędzając czas aktywnie.

little girl reading garden child 912380

Kontakt i Wizyty

Zapraszamy do Odwiedzin

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego przedszkola, aby na własne oczy zobaczyć, jak wygląda nasza codzienna praca i jakie udogodnienia oferujemy. Aby umówić się na wizytę, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Jesteśmy Tu dla Ciebie

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy rozwiać wszelkie niepewności. Nasze przedszkole jest otwarte na sugestie i komentarze od rodziców i opiekunów.